5 marca naszą szkołę odwiedziła kolejna grupa przedszkolaków. Tym razem gościliśmy Przedszkole nr 13 z Radomia. Odwiedziły nas grupa „Gwiazdeczki” i grupa „ Ufoludki” Przedszkolaki dobrze się bawili przy dźwiękach piosenek granych na fortepianie i skrzypcach. Zabawa "Jawor, jawor" sprawiła wszystkim wiele radości. Przy dźwiękach muzyki „Jedzie pociąg z daleka” przedszkolaki rozpoczęły zwiedzanie szkoły. Zwiedzane sale i poznane instrumenty na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci. Każdy przedszkolak na zakończenie otrzymał szkolny worek.

19 kwietnia br uczniowie witali wiosnę muzycznie. W audycji wzięli udział przedstawiciele klas: Klat\rnetuy, wiolonczeli, perkusji, fletu, akordeonu oraz saksofonu. Całość ze względu na porę, a mianowicie na trwające w całym kraju egzaminy gimnazjalne odbywała się w scenerii szkolnej ławy. Rodzice, zaproszeni goście słuchając występów mogli poczuć się znowu jak uczniowie. Dziękujemy serdecznie nauczycielom za bardzo dobre przygotowanie do koncertu, i zapraszamy bna kolejną audycję, która odbędzie się 25 kwietnia. 

Nasza wyróżniająca uczennica Wiktoria WOŹNIAK, flecistka w klasie p. Moniki ZATORSKIEJ-MAKSYMIUK odniosła kolejny muzyczny sukces. Została zakwalifikowana i reprezentowała bardzo udanie 31 marca br. w Kielcach naszą szkołę podczas 4. Finału Festiwalu Talentów Szkół ZDZ.
Przypominamy, że Wiktoria również została bardzo wysoko oceniona podczas regionalnych przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej, które odbyły się 8 lutego br. w Siedlcach.
Wiktoria WOŹNIAK, jest uczennicą III klasy cyklu młodzieżowego. To wzorowa uczennica, która aktywnie uczestniczy w życiu szkoły. Jej pasją jest muzyka i wiąże z nią swoją przyszłość. Od początku nauki gry na flecie poprzecznym, systematycznie rozwija umiejętności instrumentalne i z powodzeniem zdobywa kolejne arkana sztuki artystycznej.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Muzyczną sprawuje

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.svg

 Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Podstawową sprawuje:

 LOGO MEN

Szkoła laureatem konkursu  Orły Edukacji 2019

orly