Dzień 16 stycznia 2019 roku na pewno na długo zapisze się w historii naszej szkoły. Dlaczego? Ponieważ właśnie w tym czasie odbył się po raz pierwszy konkurs wokalny „Festiwal Kolęd i Pastorałek”. Wśród uczestników wystąpili: przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Piotrówkowe Skarby”, uczennice z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 34, uczennice naszych szkół Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznej Szkoły Muzycznej. Występy solistów oceniane były przez Jury w 4 kategoriach wiekowych.
Zwycięzcy konkursu: 
Kategoria I 
Miejsce I ex aequo – Wcisło Inka i Magda Majchrowska Przedszkole „Piotrówkowe Skarby„
Miejsce II ex aequo – Lis Jasmina, Wiktoria Adamiec Niepubliczna Szkoła Podstawowa Radom 
Kategoria II
Miejsce I - Magdalena Stachurska Niepubliczna Szkoła Muzyczna
Miejsce II ex aequo – Skorupska Isabella Szkoła Podstawowa Radom, Anatol Stachurski - Niepubliczna Szkoła Muzyczna
Kategoria III
Miejsce I Warmiak Antonina Niepubliczna Szkoła Muzyczna
Miejsce II Furga Julia Niepubliczna Szkoła Muzyczna
Miejsce III Żurowska Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
Kategoria IV
Miejsce I Warda Klaudia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
Miejsce II Grabowska Natalia Niepubliczna Szkoła Muzyczna
Miejsce III Furga Krystian Niepubliczna Szkoła Muzyczna
W trakcie obrad Jury wystąpili uczniowie naszej szkoły – Agata Wlazło klasa saksofonu i Damian Kuśta klasa fortepianu. Festiwal zakończył się rozdaniem atrakcyjnych nagród i dyplomów dla uczestników oraz nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu. 
W czasie konkursu uczestnicy mogli posmakować ciasteczek przygotowanych przez uczniów ZDZ Radom kierunek gastronomia. Wspólnym pamiątkowym zdjęciem zakończyliśmy konkurs wokalny „Festiwal Kolęd i Pastorałek” Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy!!!

   

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Muzyczną sprawuje

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.svg

 

 LOGO MEN

Szkoła laureatem konkursu  Orły Edukacji 2019

orly