Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia 2016 r. w sali koncertowej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Radomiu, odbył się okolicznościowy koncert zatytułowany „Wieczór Wigilijno-Noworoczny”. Wykonawcami byli wszyscy uczniowie szkoły. Pierwszoklasiści po raz pierwszy wystąpili na scenie przed licznie zebraną publicznością. Wśród obecnych byli przedstawiciele władz samorządowych, radni: Adam Bocheński, Ryszard Fałek oraz Andrzej Sobieraj.

Po powitaniu gości przez dyrektor Szkoły Katarzynę Kołodziejską, rozpoczął się magiczny wieczór w świecie kolęd i utworów o tematyce nawiązującej do świat. Były to w większości utwory solowe, ale również wykonywane w duecie, trio i zespołowo. Na ponad 90- minutowy program złożyły się w szczególności kolędy i pastorałki oraz utwory klasyczne w wykonaniu uczniów klas fortepianu, fletu, gitary, saksofonu, skrzypiec oraz perkusji. Nie zabrakło też utworów wokalnych, w wykonaniu uczniów ze szkolnego studia piosenki ,,GAMA” pod kierownictwem p. Agnieszki Dąbrowskiej, chóru młodzieżowego pod batutą p. Doroty Kaszuby oraz dziecięcego zespołu rytmicznego pod kierunkiem p. Joanny Pogodzińskiej. W programie znalazły się też popisy uczniów z zespołu baletowego prowadzonego przez p. Małgorzatę Dzbuk oraz formacji tanecznej Hip – Hop p. Martyny Treter. Publiczność nagrodziła koncert gromkimi brawami.

Zwieńczeniem wieczoru, który poprowadził p. Łukasz Baranowski, były życzenia wigilijno-noworoczne. Wszyscy uczniowie szkoły zostali obdarowani prezentami świątecznymi, które wręczała w obecności radnych urocza śnieżynka. Uroczysty wieczór, zgodnie ze staropolską tradycją, zakończył się słodkim poczęstunkiem.

Galeria zdjęć 

 

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Muzyczną sprawuje

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.svg

 Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Podstawową sprawuje:

 LOGO MEN

Szkoła laureatem konkursu  Orły Edukacji 2019

orly