W ubiegłym tygodniu w naszej szkole, uczniowie klasy fortepianu dr. Włodzimierza LEBIECKIEGO, zaprezentowali swoje umiejętności podczas koncertu „ Biało – czerwone barwy”.
W programie wykonywane były utwory klasyczne oraz tematyką nawiązujące do Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi. Wystąpili uczniowie grający na fortepianie jako instrumencie głównym oraz dodatkowym. Słuchaliśmy kolejno popisów w następującej kolejności: Rąbkowska Amelia, Dobosz Mikołaj, Witczak Krzysztof, Sułecki Maksym, Kudryashova Olena, Bogatek Aleksandra, Załęcka Weronika, Woźniak Wiktoria, Płowiec Jakub, Wojtowicz Małgorzata, Marzec Patrycja.
Po występie dzieci swój kunszt muzyczny na fortepianie zaprezentował nauczyciel występujących dzieci dr Włodzimierz LEBIECKI, wykonując utwory sławnych polskich kompozytorów.
Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Szkoły Katarzyna KOŁODZIEJSKA, która pogratulowała młodym muzykom nabytych już umiejętności, a rodzicom podziękowała za zaangażowanie w rozwój edukacji swoich dzieci i poniesione w związku z tym niejodnokrotnie wyrzeczenia.
Zanim wszyscy powrócili do domów, co stało się tradycją już w naszej szkole, cała społeczność uczestnicząca w koncercie spotkała się na smakowitym poczęstunku.

 

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Muzyczną sprawuje

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.svg

 Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Podstawową sprawuje:

 LOGO MEN

Szkoła laureatem konkursu  Orły Edukacji 2019

orly