29 listopada br., z okazji Andrzejek Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia przygotowała spotkanie z muzyką dla dzieci z klas III ze Szkoły Podstawowej nr 24.
Na początek, przed milusińskimi gośćmi swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie szkoły: Maja Dolega (skrzypce), Kamil Kostępski ( saksofon) oraz Damian Kuśta ( fortepian) oraz nauczyciel klasy fortepianu Włodzimierza Lebiecki.
Następną atrakcję przygotowała nauczycielka rytmiki Joanna Pogodzińska, przeprowadzając z wszystkimi dziećmi zabawy muzyczno - ruchowe oraz konkursy wokalne z nagrodami. Całość zwieńczyła dyskoteka andrzejkowa, którą przy ulubionych przebojach najmłodszych poprowadziły wykwalifikowane animatorki zabawy.
Zainteresowane dzieci mogły również spróbować gry na różnych instrumentach muzycznych i zobaczyć jak wyglądają szkolne sale do nauki gry.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki i skorzystali z bardzo smacznego słodkiego poczęstunku. Tak więc w szampańskich nastrojach roztańczone dzieci wróciły do swojej szkoły.
Placówki edukacyjne, które chciałyby zorganizować na terenie Niepublicznej Szkoły Muzycznej, przy ul. Wierzbickiej 55, takie okolicznościowe spotkania z muzyką proszone są o kontakt z sekretariatem szkoły.

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą Muzyczną sprawuje

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.svg

 

 LOGO MEN

Szkoła laureatem konkursu  Orły Edukacji 2019

orly